Ubytovanie

Študenti, ktorí sú nútení z dôvodu diaľky k nám do školy dochádzať, majú zabezpečené ubytovanie na internáte Strednej odbornej školy, Kušnierska brána 349/2 v Kežmarku.

Ubytovanie sa žiakom poskytuje na jeden školský rok. Na každý nový školský rok žiak podáva novú žiadosť o prijatie do DM. Žiak nie je ubytovaný v DM, ak si do termínu nepodá žiadosť o prijatie do DM, ak kapacita lôžok v izbách nezodpovedá počtu žiadostí, alebo má žiak vážne zdravotné problémy a nemôže byť zaradený do kolektívu.

Žiak ubytovaný v DM sa celodenne stravuje a dodržiava denný režim.

Bližšie informácie získate:

Telefon +421 52 4524 979, mob. +421 907 404 045 E-mail internat.tu@szm.sk

Stravovanie

Našim študentom je zabezpečený obed v školskej jedálni. Výdaj obeda je od 11. 50 do 12.15 hod. Študent si môže vybrať z dvoch ponúk, cena jedného obeda je 1,03 . Strava sa nahlasuje deň vopred podľa platného jedálneho lístka zverejneného na jedálni.

Prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy

Strava na nasledujúci deň musí byť prihlásená alebo odhlásená deň vopred (alebo najneskôr do 7.45 príslušného dňa) priamo u zodpovednej osoby alebo na telefónnom čísle +421 52 452 30 39.

Úhrada stravy

Strava sa uhrádza vždy v prvý týždeň v mesiaci hotovostne u účtovníčky p. Gancarčíkovej.